Часті питання та відповіді – FAQ

 • Як швидко обробляються заявки на вашому сайті? 
  Заявки на сайті приймаються цілодобово. Обробка заявок виконується в робочий час з 09:00 до 21:00 за київським часом. Середня швидкість обробки заявки: 10 – 20 хвилин. Максимальний час виконання заявки – 24 години.
  У вихідні та святкові дні, графік обробки заявок вільний. Можуть бути затримки до 2-3 годин.
  Зазвичай, у робочий час сервісу, заявка обробляється протягом 10-20 хвилин.
  Дуже важливо скидати підтвердження оплати через , це прискорить час обробки заявки. Підтвердженням оплати може бути квитанція банку або скріншот платежу зі статусом ПРОВЕДЕНИЙ.
  Фото зі статусом “В обробці” нам ні про що не говорить!
  Платіж надходить на наш рахунок підприємства і зазвичай зараховується протягом 30-60 хвилин.
 • Чи потрібна реєстрація на сайті?
  Реєстрація на сайті обов’язкова. Маючи власний обліковий запис у Вас є можливість відстежувати свої заявки та бачити статус їх обробки. Крім того, Вам буде доступний гаманець для відстеження балансу від постачальників.
 • Що таке Ідентифікатор Alipay?
  Ідентифікатор Alipay- це логін, який Ви вводили під час реєстрації в системі Alipay. Їх існує лише два види. Це може бути Ваш номер мобільного телефону у форматі 380-….. або Ваш e-mail. І той, і той варіант підходить для реєстрації в системі Alipay.
 • Що таке верифікація та ім’я клієнта в Alipay?
  Верифікація облікового запису Alipay– це певна ідентифікація користувача в системі, яка підтверджується документально і робиться тільки на громадянина Китаю
  Ім’я клієнта Alipay вказується на те, на кого було проведено верифікацію облікового запису Alipay.
  Верифікованим користувачам надається можливість самостійно оплачувати в системі Alipay.
  УВАГА!
  Просимо не плутати гаманець Alipay, який працює з платформою Аліекспрес. Наш сервіс працює тільки з системою Alipay, яка призначена для поповнення та оплати замовлень в Китаї, посилання.
 • Як дізнатися чи верифікований мій обліковий запис Alipay?
  Щоб дізнатися про верифікацію Вашого облікового запису Alipay необхідно пройти по посилання. Відкриється нова вкладка, в якій потрібно зайти у свій обліковий запис зі своїм ім’ям та паролем. Потім Вам відкриється інформація про власника даного облікового запису та статус. Якщо Ваш обліковий запис не верифікований, Alipay запропонує почати процес верифікації.
 • Чому не можна поповнити не верифікований рахунок Alipay?
  У серпні 2016 уряд Китаю прийняв рішення про те, що кожен існуючий і новий користувач Alipay повинні пройти верифікацію для можливості використання системи Alipay та оплати через неї. З цієї причини поповнення балансу Alipay є тільки у верифікованих користувачів, облікові записи, що не пройшли верифікації, поповнити не можна.
 • УВАГА: Якщо Ви не впевнені в тому, що Ваш обліковий запис верифікований, будь ласка, спочатку перевірте його за посиланням. Ми не несемо відповідальності і не повертаємо гроші, якщо перерахували гроші на НЕ ВЕРИФІКОВАНІ рахунки. Такі гроші “зависають” на Вашому рахунку.
 • Де взяти QR-код Alipay для переказу грошей постачальнику?
  Щоб ми могли переказати гроші за Ваше замовлення постачальнику, Вам необхідно для початку зв’язатися з Вашим постачальником, обговорити з ним все деталі угоди та попросити у нього QR-код. Ви можете взяти як QR-код Alipay, так і QR-код Wechat . Ми маємо можливість здійснити обидві такі оплати.
 • Що таке Wechat?
  Wechat- це китайська програма, яка схожа з відомим додатком Whatsapp. Щоб розпочати спілкування з людиною, потрібно додати номер телефону до списку контактів і почати розмову. У додатку Wechat можна безпосередньо спілкуватися з китайськими постачальниками та обговорювати з ними ввсі деталі та оплату замовлень. У Wechat є гаманець, з якого можна сплатити постачальнику. Гаманець є лише у верифікованих користувачів.
 • Чи можна мені поповнити рахунок Wechat?
  Гаманець Wechat можна поповнити лише верифікованому користувачеві.
 • Що таке верифікація користувача Wechat?
  Верифікація користувача Wechat- це ідентифікація за допомогою прив’язки банківської картки. Прив’язати можна лише китайську банківську картку.
 • Який ліміт на переказ у Wechat? 
  Для верифікованих користувачів Wechat встановлено ліміт для переказу, ця сума становить 200 000 юанів на рік.
 • Як створити QR-код у Wechat на отримання грошей?
  Щоб створити QR-код на отримання грошей Вам необхідно зайти у свій обліковий запис Wechat і вибрати: «Чати»- «+»- «Гроші»-  «Отримати гроші».
 • Де взяти QR-код Wechat для переказу грошей постачальнику?
  Щоб ми могли переказати гроші за Ваше замовлення постачальнику, Вам необхідно для початку зв’язатися з Вашим постачальником, обговорити з ним все деталі угоди та попросити у нього QR-код. Ви можете взяти як QR-код Wechat, так і QR-код Alipay. Ми маємо можливість зробити обидві такі оплати.

 

 • Як подати запит на “Оплату другом”?

Далі ввести наш аккаунт, який знаходиться на сторінці послуги “Оплата другом” і відправити цей запит на оплату.

 • Де подивитися мої замовлення на сайті 1688.com?

 • Як дізнатися точну вартість доставки для викупу замовлення на сайті 1688.com?
  Це дуже просто! У товарі, який хочете купити, Вам слід вибрати всі пункти, як зазначено на зображенні нижче та обов’язково ввести кількість товару для викупу. У нашому прикладі обрано адресу в провінції Гуандун, м. Гуанчжоу.
  Не забувайте, якщо вам легше користуватися сайтом 1688 з перекладачем російською/українською мовою, то назви провінцій та міст теж переведуться.
 • Якщо продавець надіслав не повне замовлення чи бракований товар, куди повертаються гроші?
  1. Якщо Ваше замовлення було сплачено за допомогою послуги “Оплата другом”, Вам потрібно оформити самостійно повернення на сайті (1688, taobao або tmall) у вашому замовленні. Після того, як Ви побачите статус повернення УСПІШНИЙ, заходьте в форму повернення на нашому сайті та вносите повернуту суму.
  ВАЖЛИВО! Повернення на наш сайт заносите тільки тоді, коли бачите у своєму замовленні успішне повернення. Ми заходимо у виписку за рахунком і шукаємо Вашу суму, що повернулася, і вносимо на Ваш баланс.
  2. Якщо Ваше замовлення було викуплено з нашою допомогою, Вам потрібно звернутися в онлайн-підтримку, вказавши номер замовлення та повідомити який товар не прийшов або що з ним не так (якщо бракований, додати фото). Ми зв’яжемося з продавцем та вирішимо Вашу проблему.
  Всі повернення від продавців ми отримуємо на наш рахунок та вносимо на ваш баланс.

© 2020 Усі права захищенно. Використання информації дозволено тільки за погодженням адміністрації сайту!
Розробка та підтримка сайту E-BOX

Выбрать валюту оплаты
UAH